Najlepsze zabiegi upiększające


Wiele kobiet chce cieszyć się piękną, młodą i świetlistą cerą i w tym celu korzystają one z różnego rodzaju zabiegów kosmetologicznych, a także prowadzą zdrowy tryb życia.
Profesjonalne zabiegi upiększające umożliwiają pozbycia się wielu problemów skórnych, z jakimi borykają się kobiety, ale mogą także wspomóc codzienną pielęgnację skóry.
Zabiegi kosmetologiczne korzystnie wpływają na atrakcyjność fizyczną pacjentów, ale również na ich dobre samopoczucie. Podczas zabiegów stosowane są odpowiednie kosmetyki i nowoczesne urządzenia.
Najpopularniejszymi i najlepszymi zabiegami kosmetologicznymi są:

  • masaż kobido to japoński lifting twarzy, dzięki któremu na twarzy można uzyskać naturalny efekt liftingu bez konieczności przeprowadzania zabiegów medycyny estetycznej. Podczas masażu kobido uaktywniane są nerwy oraz dostarczana jest do nich większa ilość energii, która wpływa na odmłodzenie. Masaż ten działa na głębokie warstwy skóry, a także na mięśnie szyi, ramion, grzbietu oraz głowy,
  • mikrodermabrazja jest peelingiem mechanicznym polegającym na złuszczeniu martwego naskórka twarzy przy użyciu aparatu wyposażonego w głowicę diamentową lub korundową. Najczęściej zabieg ten wykonywany jest u osób ze skórą tłustą i mieszaną oraz podatną na różnego rodzaju podrażnienia,
  • mikroinfuzja to mikrodermabrazja infuzyjna umożliwiająca usunięcie martwego naskórka i równoczesne wtłoczenie w głąb skóry niezbędnych składników odżywczych, które dobierane są w sposób indywidualny do każdego pacjenta. Składnikami odżywczymi mogą być witamina C, kwas hialuronowy lub salicylowy, czy też kojowy.
  • oczyszczanie manualne jest podstawowym sposobem na oczyszczenie skóry i polega na usuwaniu zanieczyszczeń z porów w sposób mechaniczny przy użyciu maseczki oraz łyżeczki unny,
  • drenaż limfatyczny może być przeprowadzany na skórze twarzy, szyi oraz dekoltu. Jest to masaż limfatyczny poszczególnych części ciała, który ma na celu pobudzenie krążenia chłonki oraz likwidację opuchlizny. Masaż ten polega na pocieraniu i uciskaniu odpowiednimi ruchami. Drenaż niweluje zmarszczki oraz ujędrnia skórę.

Usuwanie tatuażu: https://izabelacytrowska.pl/zabiegi/usuwanie-tatuazu-poznan/